Čína 2009

Otázky a komentáře

Zde se můžete ptát, sdílet své zážitky, plány a tak ...
Příspěvky jsou řazeny od nejnovějších po starší.

Jméno
Příspěvek
Kontrolní pole ... zadejte prosím dvě sedmičky
Pro odeslání příspěvku jsou všechna políčka povinná.
 

Čína mě táhne už delší dobu... Takže jsem se rozhodl se tam konečně vydat. Přemýšlím o konkrétně tomto zájezdu: http://www.exotickapriroda.cz/zajezdy/cina/poznavaci/velka-cesta-cinou-a-navsteva-hlinene-armady, a to už jen kvůli té zdi :) Na kterou se vážně těším :) Tak uvidíme. A co vy? Kde jste byli v Číně? A kde jste měnili prachy??
Ahoj, byla jsem v číne letos v létě. Kdyby jste někdo potřeboval rady před cestou pište na luciezd@centrum.cz
Lucka
[ref. #58]
Díky, perfektní, pečlivě zpracované postřehy. Odlétám za dva dny a budu z toho čerpat cestou. Jede nás větší skupina, která se rozdělí
Díky, Terezo, jsem rád, že to sem tam někomu pomůže. Kdybyste měli někde na netu něco o vaší cestě, dejte mi vědět přes kontaktní stránku. Můžu to přidat do odkazů a taky se moc rád podívám.
odpovědi, komentáře: [ref. #59]
ahoj, včera jsme se vrátili z měsíčního putování po číně a musím znovu vyjádřit díky za váš cestopis! mnoho z popsaných situací se nám přihodilo také a bylo fajn vědět občas něco dopředu :-)
moc pěkné stránky! mám pocit, že jsem objevila poklad, výdaje, ale i linky na dopravu se nám teď, při plánování cesty,moc hodí :-)
Aleš mi poslal dotaz na elektrické zásuvky v Číně, bohužel bez e-mailu na který bych mohl odpovědět, tak to dávám sem ... Většinou jde zapojit naše zástrčka, ale můžete narazit i jen na americkou, takže doporučuju vzít US nebo univerzální adaptér. Já vozím i miniaturní rozbočku na 3, protože zásuvek po ruce nebývá mnoho a nabíjím většinou víc věcí.
(2010-05-12 18:15:52) #54 » odpovědět, komentovat
NN
vdaka za info, zide sa (idem v lete transsibirskou do ciny a pak vietnam, kambodza a cela SEA + india/iran/turecko, ak sa toho dozijem :-)), cestopis ma az tak nezaujal ale tie postrehy, vydaje atd. pekne
Perfektně zpracované. Hlavně výdaje. Plánujem cestu do Číny a vaše poznatky mi budou hodně užitečné!
Byl jsem v Číně 2007.Dost míst z Vašeho vyprávění jsem také navštívil.Letos jedu opět.Je to úžasný zážitek . Těším se a zdravím
Děkuji Vám mnohokrát za velmi přehledně zpracovanou cestu po Číně včetně fotek, videa a postřehů. Letíme v září, takže teď pátrám po všech užitečných informacích. Díky za odkazy na vlaky, letadla a přehled cen. Přeji Vám hodndě společných cest a zážitků v zajímavých zemích . Mám za to, že biologická rovnováha týmu má své výhody. A.V.
Dobrý den.
Pouze můj názor, že do Asie se jezdí bez ženské, ne na 2-3 týdny a asi bez plánování.Jinak je z toho honička za starými (novými)památkami, a nějakým turistickým přeludem. Ale přeju každém co jeho radostí jest.
Myslím že jsem asi zažil lepší způsob cestování(poznání) , než s Lonly Planet atd.

Pouze názor.
Tak (Velcí )cestovatelé nebudte nakrklí.